APGALVOTAS VALYMAS – 3 PAGRINDINIAI PRAKTIŠKI PATARIMAI

Turime paprastų patarimų, kad valymas netaptų dideliu galvos skausmu, nesugadintų nuotaikos  ir užimtų mažiau laiko.  Kai nėra dulkių – nėra ir alergenų, kurie kenkia mūsų sveikatai. Jeigu jūsų biure ar name  daiktai turi savo vietas, tai ir visas valymo procesas bus lengvesnis. Pirmas dalykas, kurio svarbu siekti – kuo mažiau daiktų ant grindų. Ofise tai nėra taip aktualu, labiau namuose. Taigi prieš planuojant valymo darbus, svarbu susitvarkyti, kad netrukdytų jokie daiktai. Nepamirškite ir rūšiavimo – popierių, plastiką, stiklą meskite į tam skirtus konteinerius.


1. Pasiruoškite valymo priemones 


Antras svarbus momentas – pasiruošti krepšį (ar dėžę) su valymo priemonėmis ir šluostėmis, kempinėmis, šepečiais – viskuo, ko gali prireikti. Nuolatinis bėgiojimas ko nors atsinešti sugaišina  daug laiko. Nereikės pirkti įvairių valymo priemonių, jei kreipsitės į profesionalus! Mūsų, UAB Top Clean patalpų tvarkytojų  vežimėlyje  yra viskas efektyviam valymui. Jei esate labai užsiėmę ir neturite laiko tvarkytis – drąsiai kreipkitės į mus.


2. Sudarykite valymo planą


Pagalvokite, ar tikrai turite laiko ir jėgų viską išvalyti per vieną kartą? Siūlome nusimatyti, kuriuos darbus atliksite kasdien ( pvz. virtuvė, durų rankenos, palangė, tualetas), kartą per savaitę (pvz. dulkių valymas nuo įvairių paviršių, grindų siurbimas). Kartą per mėnesį rekomenduojame patikrinti dulkių siurblio bei kito valymo inventoriaus švarą bei kt. Norint išvalyti greičiau dar nereiškia, kad reikia dirbti ilgai ir sunkiai. Gal reikėtų atsinaujinti – galingesnis siurblys ar robotas gali pagelbėti  atlikti darbus. Svarbu pradėti nuo lubų ir baigti grindų valymu. Efektyviau išvalysite, jei vienos rūšies darbus atliksite visame nusimatytame plote, pvz, visuose kabinetuose išvalysite dulkes. Visada pradėkite nuo dulkių valymo ir geriau tai daryti atsidarius langus.


3. Generalinis valymas


1 kartą per mėnesį būtinai atlikite ir generalinį valymą. Išvalysite visus sunkiai pasiekiamus kampus, langus bei kitką, ko nevalote kas savaitę. Nepamirškite ir dezinfekcijos – koronavirusas mus išmokė tai daryti dažniau.

Lengviau yra paskirstyti darbus ir kas savaitę valyti po truputį, nepalikti visko vienai dienai. Jei jums nepavyksta suplanuoti savo laiko – visada į pagalbą atskuba mūsų – UAB Top Clean – patalpų tvarkytojai ir švara bei tvarka jums garantuota.

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Užpildykite užklausą paspaudę ant mygtuko esančio žemiau ir gaukite pasiūlymą, kiek gali kainuoti jūsų verslo patalpų valymas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną