patalpu valymas
Pildyti klausimyną

Langų valymas

Ar Jums rūpi išlaikyti savo langus švarius ir spindinčius, kad atrodytų lyg nauji? Susisiekite su mumis

Norite išvalyti langus?


Top Clean yra jūsų geriausias pasirinkimas, jei ieškote profesionalių langų valymo paslaugų ! Valyti langus gali būti sudėtinga užduotis, ypač jei neturite reikiamos įrangos ar patirties. Todėl geriau pasikliauti patyrusiais langų valymo specialistais, kurie gali užtikrinti efektyvų ir saugų langų valymą. Mes specializuojamės langų valymo srityje ir teikiame aukštos kokybės langų valymo paslaugas Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose. Langus valome atsargiai, kad nepažeistume jų paviršiaus ir nepaliktume dėmių. Jei klientas pageidauja, naudojame nano technologijas, kurios leidžia išlaikyti langus švaresnius ilgiau. Profesionalūs langų valymo teleskopai pasiekia sunkiai prieinamas vietas.


Kaina nuo 0,96 EUR!


Langų valymo kaina yra nuo 0,96 eurų už kvadratinį metą ir priklauso nuo mažiausiai 3 veiksnių, įskaitant langų skaičių, jų dydį, tipą ir naudojamos valymo įrangos ( teleskopas, kopėčios ar keltuvas). Kainos taip pat skiriasi priklausomai nuo sezono ar laiko, tačiau siūlome konkurencingas kainas ir nuolaidas ilgalaikiams klientams.


Švarūs langai ilgiau – tai įmanoma!


Domina paslaugos?
Susisiekite su mumis

Ilgalaikės švaros efektą mes pasiekiame nano valiklių pagalba. Todėl ir esame jūsų patikimas partneris langų valymo klausimais! Nemokama konsultacija ir individualus požiūris į klientą yra mūsų prioritetas. Atvyksime į jūsų verslo patalpas ar namus, įskaitant Kauną ir Vilnių (dirbame visoje Lietuvoje) bei išvalysime langus bet kokiame aukštyje. Naudojame pažangią langų valymo technologiją, pavyzdžiui langų valymo teleskopus, su kuriais pasiekiame net sunkiai prieinamas vietas, išvalome langus aukštuose pastatuose bei nano technologijas -puikius mūsų pagalbininkus. Taip užtikriname, kad jūsų langai būtų ne tik išvalyti, bet ir blizgantys, švarūs ilgesnį laiką!


Dažniausiai užduodami klausimai

  • Kiek kainuoja langų valymas?

    Langų valymo kaina yra nuo 0,96 euro už kv. m.

    Susisiekite su mumis
  • Kokius valymo darbus atliekate?

    Topclean atliekami valymo darbai yra: patalpų valymas, fasadų plovimas, dezinfekcijos paslaugos, valymas po statybų ir remonto, kiemo teritorijos tvarkymas ir kt.

    Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną