patalpu valymas
Pildyti klausimyną

Dezinfekcijos paslaugos

Turime visas reikalingas apsaugos priemones, licenciją ir specialistus dezinfekcijos darbams atlikti.

Mobiliu šalto rūko purkštuvu mūsų darbuotojai atlieka dezinfekciją su ANTISEPT- S – greito veiksmingumo, 99,99% efektyvumo, ypatingo saugumo žmogui ir dezinfekuojamai aplinkai dezinfekantu. Jo pagrindą sudaro aktyvusis chloras, juo patalpose, praėjimuose, darbo zonose, salėse, ant baldų, įrengimų ir kt. suformuojame dezinfekcinį „rūką“. Tinka visiems paviršiams, galima toliau dirbti praėjus tik 1 minutei po dezinfekcijos, saugios veikliosios medžiagos. Mikroorganizmai neįgauna atsparumo šiai dezinfekcijai.


Rūko dezinfekcinė sistema – kitas dezinfekcijos būdas. Efektyviai dezinfekuoja įvairias patalpas, paviršius, naikindama COVID-19 ir kitus virusus. Nereikia dengti elektronikos, dokumentų, augalų ir po dezinfekavimo nereikia valyti paviršių. Dezinfekavimas labai operatyvus . Po 90 min dezinfekcinis rūkas išsisklaido ir jau galima naudotis patalpa (malonus kvapas) arba ir greičiau, jei išvėdinama atidarius langus.

DEZIFOG – generuojamo rūko sistema yra visiškai saugi žmogui ir nesukelia jokių sužalojimų trumpą laiką esantiems rūko pripildytoje patalpoje, jei sistema naudojama pagal gamintojo rekomendacijas. Sugeneruotas rūkas yra sertifikuotas įgaliotos tarptautinės sertifikavimo įmonės ir yra saugus naudoti žmonėms bei gyvūnams. Taip pat yra įrodyta, kad jis nepalieka jokių nuosėdų. Posėdžių sale, patalpa, įranga naudokitės jau po 1 minutės.

Profesionalios valymo paslaugos – kiekvienam

dezinfekcijos paslaugos, vilniuje ir kaune
Domina paslaugos?
Susisiekite su mumis

Plintant virusui, rekomenduojame patalpas valyti kuo dažniau. Jei patalpos kurį laiką nebuvo valomos, rekomenduojame pirmiausia atlikti generalinį valymą, paskui – dezinfekciją. Saugokime vieni kitus

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Dezinfekcijos paslaugos - kokia kaina?

    Dezinfekcija kainuoja nuo 0,7 eur už kv.m

    Susisiekite su mumis
  • Kiek laiko užtrunka patalpų dezinfekavimas?

    Topclean patalpų dezinfekavimo paslaugosyra labai operatyvios. Patalpas galėsite jau naudoti po 90 minučių.

    Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną