topclean karjera

Kodėl verta čia dirbti?

Dirbu UAB Top Clean beveik nuo pat jos įkūrimo.

Mūsų įmonės sėkmę pirmiausia lemia žmogiškumas ir dėmesys kiekvienam darbuotojui – didžioji dalis administracijos dirba nuo įmonės įkūrimo.

Įsiklausymas yra mūsų kasdienybė. Stengiamės kurti kuo lankstesnius darbo pasiūlymus, ieškome motyvuojančių skatinimo priemonių. Didelį dėmesį skiriame geroms ir saugioms darbo sąlygoms, inovatyviems darbo įrankiams, saugesnėms valymo priemonėms. Stipri mūsų komanda yra pasiruošusi dalintis savo patirtimi ir žiniomis. Junkitės prie mūsų!

- Elena Mačionienė, Top Clean direktorė

Karjera

 • Patalpų tvarkytojai ir kiemsargiai

  Jei esate darbšti (-us) ir sąžininga (-as), galite dirbti visą dieną arba tik norite užsidirbti papildomai, kviečiame papildyti mūsų įmonės patalpų tvarkytojų ir kiemsargių komandą. Mielai priimame ir senjorus, ir studentus. Neturinčius patirties – apmokome, aprūpiname darbo rūbais ir visais darbui reikalingais reikmenimis. Jei imsitės valyti daugiau objektų ir užsidirbsite daugiau, ir nupirksime transporto bilietą ar kompensuosime kuro išlaidas. Gerai dirbsite -būsite paskatintas. Suteikiame visas socialines garantijas ir visada laiku mokame atlyginimą.

  Susisiekite su mumis
 • Mobilių brigadų darbuotojai

  Mes kasdien valome įvairiausias patalpas, palaikome švarą ir tvarką skirtinguose objektuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų mobiliųjų brigadų darbuotojų. Neturinčius patirties- apmokome, aprūpiname visomis darbo priemonėmis. Jūs atliksite daugybę spec. darbų - valysite langus ir fasadus, grindis, plausite stiklo pertvaras, kilimus, baldus ir kt. Mes siūlome mokymus (taip pat ir aukštalipio), lankstų darbo grafiką, įmonės automobilį, premijas už pasiektus rezultatus. Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas, bet komandoje dirbti tikrai galėsite ir be jo.

  Susisiekite su mumis
 • Prisijunkite prie mūsų komandos

  Jeigu Jus domina galimybė dirbti tvarioje įmonėje, norėtumėte įgyvendinti savo profesines bei asmenines ambicijas, ieškote dinamiško ir kūrybiško darbo, esate atsakingas, pareigingas ir darbštus, siūlome prisijungti prie aukštus švaros ir tvarkos standartus vertinančios įmonės. Siųskite savo gyvenimo aprašymą info.vilnius@topclean.lt arba info.kaunas@topclean.lt ir kartu nuspręsime, kokį darbą galėtume pasiūlyti. Stabilus atlygis ir papildoma skatinimo sistema, atsižvelgiant į veiklos rezultatus, garantuota.

  Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną