Galimybė rinktis ekologiškas valymo priemones

Mūsų įmonė savo klientams siūlo galimybę rinktis plataus asortimento ekologiškas valymo priemones, kurios yra savaime suyrančios, netoksiškos bei pagamintos iš atsinaujinančių gamtos šaltinių. Galima rinktis įvairių gamintojų indų ploviklius, stiklų valiklius, priemones sanitarinėms patalpoms, bekvapes skalbimo priemones bei vandens pagrindu pagamintus oro gaiviklius. „Žaliosios priemonės“ sukurtos specialiai žmonėms, norintiems apsaugoti savo sveikatą ir juos supančią gamtą nuo žalingo agresyvios buitinės chemijos poveikio. Ekologiškų priemonių sudėtyje yra augalinės kilmės aktyvių medžiagų, išgautų iš grūdų, rapsų, kokoso riešutų ir burokėlių, organinių rūgščių ir tik natūralių kvėpiklių, pagamintų iš mėtų, citrusinių vaisių, ramunėlių eterinių aliejų. Tokie kvėpikliai ne tik pasižymi maloniu ir gaiviu aromatu, bet, taip pat, nesukelia jokios alerginės kvėpavimo sistemos ir odos reakcijos. Naudojant ekologiškas priemones, jos sudėtinės dalys suskyla į netoksines medžiagas, todėl šios priemonės yra absoliučiai saugios žmogaus sveikatai ir aplinkai. Paprastai „žaliųjų priemonių“ sudėtyje nėra padidintu toksiškumu pasižyminčių naftos produktų, alergenų, sintetinių kvėpiklių, priedų ir dažiklių. Tokie valikliai yra daugiafunkciniai- jie puikiai pašalina nešvarumus nuo bet kokių paviršių, o taip pat spindi švara ir skleidžia gaivą. Neatsakinga ir neapgalvota žmogaus veikla gali teršti gamtą, o ekologiški valikliai užtikrina saugų naudojimą nuotekų sistemose, nes neturi chemiškai agresyvių komponentų.
Atkreipiame Jūsų dėmesį į dar vieną ekologiškų priemonių pliusą – jos dažnai labai koncentruotos, jas galima skiesti paprastu švariu vandeniu. Tai reiškia, kad perkant tokias priemones sutaupysite daug laiko ir pinigų. Mes savo klientams visada patariame kaip sutaupyti ir labai rekomenduojame išbandyti KIEHL – vienos iš pirmaujančių Europoje kompanijų, gaminančių valymo ir priežiūros priemones (pažymėtas Eko ženklu ir Nordic Eko) profesionaliam naudojimui, produktus. Jie pasižymi ypač aukšta kokybe, mažomis sąnaudomis ir yra nekenksmingi aplinkai. Visi produktai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus EN ISO 9001:2000 ir EN ISO 14001:2004. Siūlome valymo priemones grindų (plytelių, PVC, laminato, parketo, medinių, akmens masės, tekstilinių), sanitarinių patalpų valymui, stiklinių, plastikinių, laminuotų paviršių bei virtuvės valymui, taip pat priemones indaplovėms. Šių priemonių sudėtyje nėra chloro ir fosforo junginių, pagal Eko ženklo sąlygas priemonės yra koncentruotos, sudėtinės dalys lengvai suyra aerobinėmis ir anaerobinėmis sąlygomis, lakiųjų organinių junginių kiekis produkto sudėtyje neviršija 10 procentų, aromatizuojančioms priemonėms nenaudojami nitritai ir policikliniai muskuso junginiai. Nordic Eko ženklu pažymėti valikliai pagaminti be kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų, tačiau visos savybės, būdingos šios grupės produktams išlieka.

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną