Gera dirbti Top Clean

Mūsų įmonė sėkmingai gyvuoja jau beveik 25 metus. Čia dirbti gera ir didžioji dauguma administracijos darbuotojų prisideda prie įmonės veiklos beveik nuo pat įsikūrimo. Labai smagu stebėti, kaip keičiasi ir tobulėja visi procesai, kaip kinta darbuotojų motyvavimas, kaip abi pusės – darbuotojas ir darbdavys – atiduoda visą save bendriems tikslams. Kai išties rūpi tai, ką kartu darome, tuomet ir rezultatas akivaizdus – patenkinti mūsų klientai. Tai ir yra mūsų pagrindinis siekis, o vieningumas dėl bendro tikslo yra savaip naudingas abiems pusėms.


Darbuotojų motyvacija


Motyvacinių priemonių nuolat daugėja. Kokybės inspektorės, pardavimų vadybininkai ir spec. darbų operatoriai iš karto gauna įmonės automobilį ir telefoną. Valytojams ar kiemsargiams, turintiems ne vieną objektą, nuperkame transporto bilietą ar apmokame kuro išlaidas, dovanojame prekybos centro dovanų kuponus, apmokame už telefono pokalbius.


 Prisijunkite prie komandos


Komandą stipriname nuolat, nes pasirašome naujas sutartis dėl patalpų valymo. Jeigu darbuotojas pakviečia dirbti savo draugą ar kaimyną ir šis  atidirba įmonėje 1 mėn, gauna 50 eur vertės prekybos centro kuponą, o jam atidirbus 3 mėn – darbuotojas vėl gauna dar vieną 50 eur vertės dovanų kuponą. Taigi pasikviesti pažįstamus dirbti Top Clean tikrai apsimoka –  priedas prie algos garantuotas. Ieškome darbščių, sąžiningų patalpų tvarkytojų ir kiemsargių, neturinčius patirties – apmokome, aprūpiname darbo rūbais ir visomis darbui reikalingomis priemonėmis. Priimame ir senjorus, ir studentus. Jei imsitės valyti daugiau objektų – užsidirbsite daugiau. Suteikiame visas socialines garantijas. 1 kartą per ketvirtį leidžiame naujienlaiškį ir kalbiname įmonės darbuotojus. Kiekvienas iš kalbintų pažymi, kad labai svarbu, jog įmonė visada laiku išmoka atlyginimą.


Spec. darbų operatoriai


Kartą per mėnesį būtinai atlikite ir generalinį valymą. Išvalysite visus sunkiai pasiekiamus kampus, langus Ieškantiems nemonotoniško darbo, siūlome dirbti spec. darbų operatoriais (mobilių brigadų darbuotojais).  Top Clean darbuotojų komandos aplanko daugiausia verslo ir privačių klientų bei  atlieka įvairių darbų (valo langus, fasadus, grindis, stiklo pertvaras, kilimus, baldus ir kt.). Dirbančius pas mus – apmokome (gauna ir aukštalipio pažymėjimą), turi lankstų darbo grafiką, gauna paskatinimus už gerą darbą, vairuoja įmonės automobilį (tačiau komandoje  dirbti gali ir nevairuojantys).

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Užpildykite užklausą paspaudę ant mygtuko esančio žemiau ir gaukite pasiūlymą, kiek gali kainuoti jūsų verslo patalpų valymas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną