Rinkitės patalpų valymo paslaugas Kaune

25-erių metų patirtis rinkoje leidžia Top Clean teikti  kokybiškas valymo paslaugas, kokių neabejotinai ir ieško mūsų klientai visoje Lietuvoje. Valome gamybos, pramonės, medicinos įstaigas, biurus, prekybos ir laisvalaikio centrus bei kitas verslo įmonių ar privačių asmenų  patalpas. 

Šiais metais sulaukėme ne vieno kauniečio paklausimo dėl vienkartinių darbų.  Tačiau mūsų įmonės valymo paslaugos Kaune neapsiriboja ką tik paminėtu valymu. Išsiaiškinę kliento poreikius, pasirašome ir kasdienio  patalpų valymo sutartis, tvarkome komercines patalpas,  prižiūrime teritorijas (valome sniegą, pjauname žolę, surenkame šiukšles, šluojame), vykdome  specialiuosius valymo darbus (grindų valymas ir vaškavimas, sienų,  baldų, kilimų valymas, betono  plovimas ir impregnavimas ).

Viena iš daugelio teikiamų paslaugų – purvą sulaikančių kilimėlių keitimas bei nuoma. Kai už lango sninga, šlapdriba, labai nešame smėlį ir purvą į vidų. Norintiems palaikyti gerą įvaizdį, mūsų darbuotojai padeda išsirinkti tinkamiausio dydžio ir spalvos kilimėlį, galite net priderinti jį prie savo logotipo spalvų. Būtent Kaune turime įmonę, kuriai vežame tik mėlynos spalvos kilimėlius.

Specialūs Top Clean valymo paslaugų pasiūlymai Kaune

Jei ir jums pabodo netvarka ir ieškote valymo paslaugų Kaune, kreipkitės ir parengsime tik jums skirtą pasiūlymą. Dažniausiai apžiūrime patalpas vietoje, įvertiname užstatymą, darbo vietų skaičių (tik netvarkome dokumentų ir neliečiame jais apkrautų stalų), grindų dangą, išsiaiškiname lūkesčius ir reikalavimus. Yra klientų, kurie neleidžia apžiūrėti patalpų, tada apskaičiuojame valymo kainą pagal jų pateiktą plotą ir kitą suteiktą informaciją. Visada suderiname patogų laiką, kad valydami biurą mūsų patalpų tvarkytojai netrukdytų  kliento darbuotojams atlikti savo darbo. Turime objektų Kaune, kuriuos valome anksti ryte, kitus – po kliento darbo valandų. Pasiūlome ir švaros, higienos prekių – nuo valiklių skirtingiems paviršiams iki servetėlių, padedame išsirinkti muilo dozatorius ar laikiklius rankšluosčiams, servetėlėms sanitarinėse patalpose. Skatiname rūšiuoti, todėl turime įvairių spalvų šiukšlių maišų (mėlynų, žalių, geltonų), o nuo šių metų pradžios įsigijome ir oranžinių maisto atliekoms rūšiuoti.

Imkitės savo tiesioginio darbo, o visus rūpesčius dėl valymo patikėkite savo srities ekspertams – Top Clean komandai, jau ketvirtį amžiaus teikiančiai valymo paslaugas Kaune.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną