Švaros ir higienos prekės – tiesiai iš TOP CLEAN sandėlio

Top Clean darbuotojai, pasirašydami kasdienio patalpų valymo sutartį, siūlo ir kokybiškas, jau patikrintas švaros bei higienos prekes ofisui, įstaigai, medicinos centrui, sandėliui, namui ar bet kurioms kitos paskirties patalpoms. Naudojame visame pasaulyje pripažintų gamintojų aukščiausios kokybės prekes, kurios yra neatsiejama švaros palaikymo dalis.

ŠVAROS IR HIGIENOS PREKIŲ ĮVAIROVĖ

Klientams iš savo sandėlio siūlome įvairias higienos ir švaros prekes: 

  • rankšluostinį popierių (siauromis ir plačiomis servetėlėmis, rulonais), tualetinį popierių, veido ir stalo servetėles;
  • šiukšliadėžes;
  • šiukšlių maišus (įvairaus dydžio, spalvų ir tvirtumo);
  • muilą;
  • prekes biurų virtuvėlėms. 

Top Clean tiekiamos švaros ir higienos prekės atitinka visus Europos gamybos standartus bei yra pagamintos naudojant šiuolaikines technologijas bei žaliavas. Mūsų prekės, pvz., tualeto, langų bei paviršių valikliai puikiai atlieka savo paskirtį, suteikdamos švaros pojūtį, gaivų bei malonų kvapą. 

Higienai palaikyti pristatome skirtingų gamintojų priemones

  • rankų muilą;
  • skalbiklį;
  • nukalkintoją,
  • tualetinį popierių.

Visos higienos prekės yra pritaikytos kasdieniam naudojimui ir nedirgina odos.

APLINKAI DRAUGIŠKOS PRIEMONĖS

Klientams pageidaujant, mes siūlome ir ekologiškus, aplinkai draugiškus produktus. Turime nemažai švaros bei higienos prekių, pagamintų naudojant visiškai natūralius, žmogui ir aplinkai nekenksmingus ingredientus. Šios priemonės puikiai tinka alergiškiems bei turintiems jautrią odą žmonėms. Siūlome valiklius be cheminių dirgiklių, bekvapius arba silpno nedirginančio kvapo.

Visas mūsų sandėlyje turimas prekes rekomenduojame naudoti savo klientams, patariame, padedame išsirinkti ir pristatome kaip įmanoma greičiau. Labai patogu viską gauti iš vienų rankų – ir valymo paslaugą, ir higienos, švaros prekes. Galime pristatyti ir didesnį kiekį už patrauklią kainą.

Turite klausimų? Susisiekite Top Clean interneto svetainėje nurodytais kontaktais – elektroniniu paštu ar telefonu. Atsakysime į visus jums kilusius klausimus, suteiksime visą informaciją apie jus dominančius produktus.

Pasinaudokite Top Clean siūloma puikia galimybe ir aprūpinkite savo įmonę reikalingomis švaros ir higienos prekėmis. Platus asortimentas, kokybiškos prekės labai tiks kiekvienam besirūpinančiam švara ir saugumu. Buitinė chemija, valikliai, plovikliai, skalbimo milteliai, muilai, dezinfekcijos priemonės, tualetinis popierius ir popieriniai rankšluosčiai, jų laikikliai, muilų dozatoriai, šluostės, virtuvinės kempinės, šiukšlių maišai – tai tik dalis prekių, kurias galime jums pasiūlyti.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną