Sniego valymas

Sniego valymo, kai prisninga,  atidėti negalima. Ir didžiausia problema, kad sniegas mus visada užklumpa nepasiruošusius. Kai gausus snygis, pradėti darbus reikia kuo skubiau, kad darbuotojai saugiai ateitų į darbą. Turime patarlę „Ruošk roges vasarą“, bet prisnigus visi puolame ieškoti kastuvų, o jie paprastai jau būna išparduoti.

Svarbiausia – saugumas

Kai gausiai iškrinta sniego, reikia ne tik jį nuvalyti nuo šaligatvių ar parkingo, bet ir pasirūpinti žmonių bei pastatų saugumu. Kai daug sniego ant stogo, kyla pavojus pastato konstrukcijoms, susidaro varvekliai ir nesaugu eiti šaligatviais virš jų. Top Clean darbuotojai atliks šiuos sniego valymo darbus už jus – pašalins varveklius, nuvalys stogus, šaligatvius ir aikšteles. Svarbu nuvalyti sniegą ir nuo stogelių, esančių virš įėjimų. Valymo darbus atliekame kiekvieną kartą pasnigus.

Sniego valymo darbai

Turime nemažai klientų, su kuriais pasirašėme mechanizuoto sniego valymo sutartis ir valome kiekvieną kartą kai tik pasninga. Viskas priklauso nuo kliento poreikių, sniego gausos – kai kur sniegą tik nustumdome ir pabarstome druskos – smėlio mišiniu, kitur ir išvežame, valome šaligatvius su mažąja technika. Kai kuriuose kiemuose mūsų kiemsargiai dirba su sniego pūtikais, kai kur nustumdo sniegą su kastuvais.

5 svarbiausi dalykai, kurios reikia žinoti prieš pasirašant sniego valymo sutartį:

Prieš pasirašydami sniego valymo sutartį, mes įvertiname šiuos 5 dalykus:

1) Apžiūrime teritoriją;

2) Įvertiname kliūtis (visada kliento prašome pasakyti, jei yra teritorijoje vietų, į kurias turime atkreipti ypatingą dėmesį);

3) Sužinome, nuo kada teritorijoje mažiausiai automobilių (jei tai parkingas), į ką kreiptis dėl koordinavimo, jei reikia juos patraukti;

4) Išsiaiškiname, ar klientui būtinas tik nustumdymas ir į kurias vietas, ar reikia ir išvežti sniegą iš teritorijos;

5) Privatiems asmenims visada pasiūlome nuvalyti terasą, kad kuo mažiau tirpstančio sniego būtų arti namo pamatų.

Jei ir jus šaltasis periodas užklupo netikėtai, mes pasiruošę jums padėti – išsiaiškinsime poreikius bei lūkesčius ir paruošime geriausią pasiūlymą jums. Turime visą įrangą kokybiškam darbui atlikti, sniegą valome operatyviai, su jumis sutartu laiku. 

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną