Rinkitės profesionalias patalpų valymo paslaugas

Jei vis dar svarstote, ar verta pasinaudoti patalpų valymo paslaugomis ir sudaryti sutartį su valymo įmone – mes padėsime šį sprendimą priimti lengviau. Kol jūs dirbate savo darbą, mes atnaujiname žinias apie valymo metodus, testuojame priemones, valiklius ir dulkių siurblius, išbandome robotus, kad savo klientams teiktumėme eksperto įžvalgas apie valymo paslaugas. Per ilgus metus  sukaupta patirtimi mes dalinamės su savo darbuotojais ir klientais. Patikėkite visus patalpų valymo darbus mums, kad galėtumėte sutelkti visą dėmesį į jums svarbius darbus.

Langų valymas

Valomų patalpų paskirtis mums ne kliūtis

Top Clean darbuotojai deda dideles pastangas, kad įgyvendintų įvairių verslų ir įmonių poreikius. Mūsų komanda specializuojasi ne tik valant biurus, bet ir verslo centrus, medicinos pramonės įmones, prekybos ir pramogų centrus, gydymo įstaigas, parduotuves, pramonės įmones, sandėlius, privačius namus ir butus bei kitas patalpas. Mes nuolat tobuliname savo paslaugas ir technologijas, siekdami užtikrinti aukščiausią galimą kokybę visuose mūsų aptarnaujamuose objektuose. Išvalome skirtingos paskirties patalpas nuo lubų iki grindų, dirbame ir sunkiai prieinamose vietose. Taip pat parūpiname įvairių higienos reikmenų bei švaros prekių, kad jūsų patalpos būtų maksimaliai švarios.


6 bruožai, būdingi Top Clean švaros ekspertams:

1) Dirbame klientui patogiu laiku – anksti ryte, po darbo arba darbo metu;

2) Domimės pažangiausiomis valymo technologijomis, naudojame tik  profesionalams skirtą įrangą;

3) Esame draugiški aplinkai, siūlome savo klientams valymą ekologiškomis priemonėmis;

4) Galime atlikti valymo darbus pagal atskirą užsakymą arba pasirūpinti nuolatine viso biuro švara;

5) Mokame dirbti pagal specialiąsias procedūras medicinos ir maisto pramonės įstaigose;

6) Taip pat teikiame šias paslaugas: langų valymas su specialiąja technika, fasadų ir stogų valymas, grindų šveitimas, vaškavimas bei impregnavimas.

Kasdieniai valymo darbai:

Top Clean darbuotojai atlieka išsamų patalpų valymą, užtikrindami švarą net sunkiausiai prieinamose vietose.
Valymo paslaugos apima tokius darbus kaip:

– Dulkių valymas

– Biuro technikos valymas

– Virtuvės tvarkymas

– Šiukšlių išnešimas

– Langų valymas

– Paviršių dezinfekavimas

– Tualeto patalpų valymas

– Mechanizuotas eskalatorių valymas

– Grindų plovimas rankiniu ir mechanizuotu būdu

– Kiliminės dangos siurbimas

– Valymas garais

– Kiti valymo darbai


Kiemo valymas

Mes ne tik valome vidaus patalpas, bet ir prižiūrime kiemo teritorijas ar automobilių stovėjimo aikšteles. Priklausomai nuo sezono, atliekame daugelį švaros darbų: surenkame šiukšles, pjauname žolę ar valome sniegą, prižiūrime žaliąsias vejas, su aukšto slėgio įranga pašaliname po žiemos susikaupusį purvą iš terasų, plauname trinkeles, fasadus ir stogus.


Jei domina ilgalaikė patalpų švara, neabejokite, paskambinkite mums +37060026044 arba parašykite laišką info.vilnius@topclean.lt ir užsisakykite Top Clean paslaugas.

Žolės pjovimas
Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną