Poremontinis valymas – tik vienas iš Top Clean vienkartinių darbų

Kiekvienas, darydamas remontą, stengiasi kiek įmanoma labiau uždengti grindis, langus ir kt. Tačiau visiškai apsisaugoti nuo statybinio purvo tikrai nepavyksta. Viena iš daugelio UAB Top Clean paslaugų – poremontinis valymas. Kai jau atlikti visi statybos darbai: nuimtos plėvelės, išnešti cemento maišai ir kiti stambūs bei smulkūs remonto darbų pagalbininkai ar priemonės, tada patalpas galima patikėti valymo profesionalams.

Pirmiausia, Top Clean darbuotojai visada išvėdina suremontuotas patalpas, o tada viską pradeda valyti nuo lubų iki grindų. Kreipkitės ir mes išvalysime dulkes nuo: lubų, sienų ir visų sunkiai pasiekiamų vietų: šviestuvų, langų. Po jų imamės valyti veidrodžius ir stiklo pertvaras, duris bei durų staktas, radiatorius ir elektros lizdus. Jei buvo uždengti minkšti baldai, vis tiek juos reikės pravalyti (geriausia ir išplauti). Paskui plauname ir šveičiame grindis, atsižvelgdami į grindų paviršiaus tipą, tada virtuvės įrangą, virtuvės plytelių tarpus. Kruopštumo reikalauja kalkių bei vandens apnašų pašalinimas nuo visų sanitarinių paviršių vonios (dušo) ir WC patalpose. Pirmiausia, mūsų įmonės Top Clean darbuotojai nuvalo dulkes sausa mikropluošto šluoste, o tik tada valo šlapiai. Taip dulkės nukrenta daug lengviau. Jei liko klijų, nedelsiant nuvalome juos skiedikliu.

Vienkartinių darbų įvairovė

Be visų kasdienių patalpų tvarkymo darbų, Top Clean atlieka ir vienkartinius valymo darbus (langų, stiklo pertvarų, kilimų bei baldų plovimą). Rankiniu ar mechaniniu būdu valome įvairaus dydžio patalpas. Mes dirbame pagal specialiąsias procedūras maisto pramonės ir medicinos įstaigose, atliekame mechanizuotą eskalatorių valymą bei kitus valymo darbus. 

Siūlome ir šias paslaugas: langų valymas su specialiąja technika, fasadų ir stogų valymas, grindų šveitimas, vaškavimas bei impregnavimas. Esame draugiški mus supančiai aplinkai, todėl klientams suteikiame galimybę rinktis ekologiškas priemones. Visada naudojame neerzinančias kvėpavimo takų, sveikatai nekenksmingas, aukštos kokybės valymo priemones, profesionalams skirtą įrangą bei inventorių.

Atliekame ir specialiuosius valymo darbus, kurie reikalauja profesionalios įrangos, technologijų, specifinių valymo priemonių bei specialiai apmokytų darbuotojų (pvz., aukštalipių). Mobili darbuotojų brigada išvalys langus ir fasadus bet kokiame aukštyje, išplaus stiklo pertvaras, kilimus, baldus, išvaškuos ar impregnuos grindis. Mūsų naudojama profesionali įranga ir medžiagos leidžia išvalyti net ir įsisenėjusius nešvarumus. Pastatų fasadams valyti pasitelkiame keltuvus ir aukštalipių įrangą.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną