Pavasarinis langų valymas Kaune

Langų valymas Kaune – rinkitės Top Clean paslaugas.Pavasarėjantis Kauno vaizdas pro švarų langą – tai įmanoma! Temperatūra teigiama ir pats laikas imtis langų valymo, nuplauti žiemos nešvarumus. Per šaltąjį sezoną susikaupia labai daug dulkių (ypač prie intensyvaus eismo gatvių), kurios itin išryškėja pašvietus saulei. 

Jums trūksta laiko? Top Clean spec. darbuotojų komanda visada pasirengusi ateiti į pagalbą. Pavasarį ir rudenį langų valymas ir plovimas yra viena populiariausių bei dažniausiai užsakoma vienkartinė paslauga. Klientams, pasirašiusiems kasdienio patalpų valymo sutartis, langų valymas numatytas 2 kartus per metus. Juk sutikite, kad patiems darbe ar namie, neturint reikalingų žinių ir priemonių, langus išvalyti nėra lengva.

VALOME LANGUS ĮVAIRIAME AUKŠTYJE

Aukščiau esančius langus plauname naudodami: kopėčias, stelažus, aukštyje juos pasiekiame su mobiliais keltuvais. Sunkiausiai pasiekiamoms vietoms valyti pasitelkiame aukštalipius (alpinistus). Mes pasirūpiname visa reikalinga kėlimo įranga – jums belieka mums patikėti savo langus. Atsižvelgdami į klientų poreikius, langus valome ir iš vidaus, ir iš lauko pusės. Kauno darbuotojų brigada nuvalys ne tik langų stiklus, bet ir palanges bei rėmus, rankenas, tarpelius tarp langų. Visai nesvarbu, ar jūsų langai plastikiniai, mediniai ar metaliniai. Išvalysime ir vitrininius, standartinius ar nestandartinius langus Kaune. Rekomenduojame ir padengti stiklą nano danga (ilgiau išlieka švarus).

KOKIUS LANGUS VALOME?

Kokybiškai išvalysime šių patalpų langus: biurų, mokyklų, administracinių ir gamybinių patalpų, medicinos įstaigų, namų ir butų langus, stiklo pertvaras ir vitrinas. Naudojame specializuotą valymo įrangą, profesionalias, sertifikuotas, draugiškas aplinkai valymo priemones, todėl nepažeidžiame ir nesubraižome paviršių.

AKTUALIOS VALYMO PASLAUGOS KAUNE?

Jeigu Jus domina valymo paslaugos Kaune, susisiekite su Top Clean komanda ir užsakykite langų valymo paslaugą. Sezono metu tenka palaukti eilėje, todėl geriau planuokite iš anksto. Darbus atliekame atsakingai, greitai ir kokybiškai. Pirmiausia darbuotojai apskaičiuoja valymo kainą, apžiūri ir įsivertina nešvarumų lygį, ar langai atsidaro, ar reikalinga kėlimo įranga ir kitas aplinkybes. Langus išvalysime sutartu, Jums patogiu laiku. Savo klientams Kaune pagal sutartį langus valome sezoniškai, du kartus per metus, o kitiems – periodiškai, pagal iškvietimą.

Užsisakykite Top Clean langų valymo paslaugas Kaune jau šiandien!

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną