Ofiso valymas

Švarus biuras formuoja pirmą įvaizdį apie įmonę, gerina mikroklimatą, viso biuro personalo darbingumą, motyvaciją ir užtikrina sveikas darbo sąlygas. Kiekvienas pritars, kad tvarkinga aplinka darbe ir namuose yra mūsų siekis bei geros nuotaikos šaltinis. Šiuolaikinis greitas gyvenimo tempas dažnai nepalieka papildomo laiko pasirūpinti valymo paslaugomis, todėl mūsų įmonė ateina į pagalbą ir siūlo įvairias valymo paslaugas pagal jūsų poreikius. Mūsų išskirtinumas – dėmesingumas kiekvienam klientui bei aukšta teikiamų paslaugų kokybė.

Kokio dydžio biurus valome? 

Top Clean įmonė valo įvairaus sudėtingumo ir dydžio patalpas. Išvalysime bet kurį ofisą – visai nesvarbu, ar jis miesto centre ar priemiestyje. Valomas plotas taip pat neturi įtakos, nes prižiūrime  biurus nuo  50 kv. m iki keliasdešimties tūkstančių, valome net didžiausius prekybos centrus. Žinoma, ofiso valymą patogiau atlikti, kai keli ofisai yra šalia, bet mes lanksčiai prisideriname prie kiekvieno kliento.

Kasdienis ar vienkartinis valymas?

Kasdienis ar vienkartinis ofiso valymas yra kliento pasirinkimas. Galime ofisą išvalyti tik vieną kartą nuo lubų iki grindų.  Galima pasirašyti jūsų patalpų kasdieninio valymo sutartis. Valymo dažnumas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Vienkartinio ofiso valymo dažnai klientai prašo po renginių, susirgus ar atostogaujant nuolatinei valytojai. 

Biurą valant nuolat, su klientu aptariami visi numatomi darbai bei kuriomis dienomis jie bus atliekami. Savo darbo sritį gerai išmanančių specialistų komanda siurbia ir plauna grindis,  kiliminę dangą, valo dulkes, išneša šiukšles ir atlieka kitus suplanuotus darbus.

Įvairūs valymo darbai

Ofiso valymo paslaugos – tai puikus būdas palaikyti švarą darbo vietoje. TOP CLEAN komanda atlieka bet kurį sutartą darbą – nuvalome biuro langus, visus paviršius, aukščiau esančias ir sunkiai pasiekiamas vietas. Plauname grindis tiek rankiniu, tiek mechanizuotu būdu, valome baldus,  prižiūrime gėles ir kt. 

Ofiso valymo kaina 

Ofiso valymo kaina priklauso nuo 4 pagrindinių dalykų:

1) Valomo ploto;

2) Valymo dažnio;

3) Darbų apimties;

4) Pasirinkto valymo varianto.

    Verta pagalvoti apie ofiso valymo sutartį su valymo įmone. Esant nenumatytiems atvejams, mes pasirūpinsime jūsų ofiso švara. Yra galimybė rinktis ir budinčios valytojos paslaugas.

    Jei turite klausimų dėl valymo paslaugų, susisiekite su mumis ir padėsime į juos atsakyti. Jūs sutelkite visą dėmesį į savo verslą, kol Top Clean rūpinsis jūsų patalpų švara.

    ofiso valymas
    Susisiekite su mumis
    Pildyti klausimyną