Keli langų valymo patarimai ir ilgalaikė švara garantuota

Top Clean langų valymo paslaugos. Pasirengę spindėti? Susisiekite!


Pripažinkime, kad visada džiugina švara darbo vietoje ir nepriekaištingai sutvarkyti namai. Sakoma, kad Tiesa, kad švarūs langai turi didelės įtakos visai biuro ar namų atmosferai. Tačiau sutikite, kad šis darbas retam patinka, sunku prisiruošti jį atlikti. Dažnas turbūt susidūrėte ir su tokia situacija, kai valote langus, dirbate, o kai pasižiūrite rezultatą – jis nedžiugina, nes langai nespindi. Mūsų įmonė teikia profesionalias langų valymo paslaugas. Jei pasirinksite mus – šios srities meistrus- mes užtikrinsime Jums  kokybišką langų valymą, nepaliekantį jokių dryžių ar dulkių. Pasirūpinsime, kad būtų išvalyti langų rėmai: naudodami profesionalius įrankius, pašalinsime purvą iš atokiausių kampelių, pasieksime net ir sunkiai prieinamų langų paviršius.  


Ilgalaikė švara – garantuota


Langus valome profesionaliomis, sertifikuotomis, ekologiškomis priemonėmis, naudodami profesionalams skirtą įrangą, o tai garantuoja Jums ilgalaikį švaros efektą. Išorės bei vidaus langai valomi švelniomis priemonėmis, naudojant mikropluošto šluostes, rūpinantis, kad stiklo paviršius nebūtų braižomas. Vidaus langai valomi atsargiai bei itin kruopščiai, siekiant išvengti vandens taškymosi ant kilimų, baldų ar kitų interjero detalių. 


Kokius langus valome


Valome vidaus, išorės langus, langų rėmus, palanges, taip pat stiklines vitrinas, stiklo pertvaras. Esame pasiruošę nublizginti net ir didžiausius langus: jei lango aukštis didesnis nei 6 metrai, jį valome pasitelkdami specialią įrangą, keltuvus bei aukštalipius.   

Valymo darbus atlieka UAB „Top Clean“ mobilios profesionalių apmokytų bei atsakingų darbuotojų komandos, kurios  išvalys langus bet kokiame aukštyje

 


Keli patarimai

Primename, kad langus iš išorės valome tik esant teigiamai temperatūrai, netinka valyti, kai yra stiprus vėjas ( iš karto supučia visas dulkes) , kai lyja. Nevalykite ir karštą dieną šviečiant kaitriai saulei – ji greitai išdžiovins stiklą ir rezultatas nedžiugins. Geriausiai langams valyti  tinka rami, sausa diena.   

Jei langai labai nešvarūs, jų valymui reikėtų naudoti specialias priemones. Ne tik  stiklo valiklį, bet ir  langų valymo koncentratą (skiedžiamas). Jie pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus, pvz. riebalus bei palieka apsauginę plėvelę ant stiklo, todėl lietus greičiau nubėga ir  stiklas ilgiau lieka švarus. Labai svarbu ir saikingas valymo priemonių naudojimas.


Kiek laiko užtrunka išvalyti langus?

Langų valymo trukmė priklauso nuo langų skaičiaus, valomo ploto ir prieinamumo. Jei visi langai lengvai pasiekiami – darbas eina sparčiau. Paprastai pavyksta įvertinti ir perspėti klientą, jei užtruktume ilgiau negu įprasta.

Kaip apmokėti už langų valymą?

Pasirašome su klientu vienkartinio valymo sutartį ir atlikę darbą išrašome sąskaitą ir reikia apmokėti per sąskaitoje nurodytą laiką.

Prieš kiek laiko reikėtų užsisakyti langų valymą?

Jei norite išvalyti langus tam tikru laiku, reikėtų užsakyti kuo anksčiau. Paprastai galime išvalyti kitą savaitę, bet kartais reikia palaukti ir ilgiau.

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Užpildykite užklausą paspaudę ant mygtuko esančio žemiau ir gaukite pasiūlymą, kiek gali kainuoti jūsų verslo patalpų valymas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną