Kilimų priežiūra atėjus šaltajam sezonui – sunku, bet įmanoma

Kiekvienoje patalpoje svarbu akcentuoti kilimų priežiūrą. Šio kalendorinio rudens pradžios orai labiau priminė vasarą, bet pasiruošti lietui, darganoms geriau iš anksto. Smagu pasidžiaugti rudens spalvomis, bet kai į ofisą, namus nešame purvą ir lapus, tai nėra itin malonu. Dažname ofise rasime purvą sulaikantį kilimėlį (kai tik orai atšąla, užklausų ir skambučių dėl kilimėlių pagausėja), bet jei jo nėra, taip pat į namus ant kilimų parsinešame žemių ir mes, ir pasivaikščioti išvesti augintiniai. Drėgmė ir purvas kilimuose kaupiasi ir kartais neužtenka jų tiesiog išsiurbti. Dar sudėtingiau, jei „pasislepia“ viena kita dėmė ir tada geriausia kreiptis į patikimą švaros partnerį Top Clean, nes užsilikę nešvarumai sukelia alergijas bei įvairiausias kitas sveikatos problemas.

REGULIARUS KILIMŲ VALYMAS 

Švarus kilimas suteikia jaukumo interjerui. Mes rekomenduojame kilimus valyti reguliariai, konkrečiai susiplanuoti laiką – kartą per 2 mėnesius, ar kartą per ketvirtį, jei žmonių mažai – užteks ir 1 kartą per metus. Nuolat prižiūrimi, jūsų kilimai tarnaus daug ilgiau. Daugybės nešvarumų, dulkių ir bakterijų nepavyks tiesiog išsiurbti dulkių siurbliu, giliau visada gausu nešvarumų ir bakterijų, o tai reikalauja giluminio valymo. Sulipę ar sumindžioti kilimo šereliai atrodo tikrai negražiai, bet tai ne tik estetinė, bet ir sveikatos problema.

KILIMŲ PRIEŽIŪRAI REIKIA IR ŽINIŲ, IR TINKAMŲ PRIEMONIŲ

Norint diena iš dienos džiaugtis švariais kilimais, reikia ir žinių kaip valyti skirtingos tekstūros

kilimus ir kokias priemones naudoti. Netinkamai pasirinkus valymo priemones ar valymo būdą, pasikeičia kilimo spalva. Patariame negaišti savo laiko renkantis valiklius bei studijuojant kilimų tipus ir reikalavimus jų valymui – mes, savo srities profesionalai – Top Clean darbuotojai, puikiai viską atliksime už jus. Valome įvairiausius kilimus: vilnonius, sintetinius, ilgo ir trumpo plauko bei kt. Mes nuolat domimės pažangiausiomis valymo technologijomis ir net valydami įsisenėjusias dėmes išgauname maksimaliai geriausią rezultatą. Mūsų specialistų naudojamos valymo priemonės yra: saugios, biologiškai suyrančios, neturinčios erzinančių kvapų ir nesukeliančios alergijos.  Norite šaltuoju metų sezonu susikurti jaukią aplinką darbui ir poilsiui – susisiekite su patikimu švaros ekspertu Top Clean.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną