Kiekviena darbo vieta svarbi

Darbas yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo veikla, kuriame praleidžiame labai daug laiko. Po mokyklos baigimo ar studijų metais tenka dirbti laikinų ir trumpalaikių darbų. Top Clean priima dirbti studentus vasaros laikotarpiu. Atostogaujant mūsų valytojams ir kiemsargiams, jų pareigas laikinai perima moksleiviai ar studentai. Valytojo, kaip ir bet kuris darbas nėra gėdingas. Kiekviena darbo vieta yra svarbi. Darbuotojui atostogaujant ar sergant yra surandama pamaina.

Valytojos darbas

KOKIŲ DARBUOTOJŲ IEŠKO VALYMO ĮMONĖS?

TOP CLEAN valymo įmonėje didžiausią darbuotojų dalį sudaro valytojai. Mūsų darbuotojai išvalo visus objektus laiku, kaip numatyta sutartyje. Vieniems klientams patogu, kai darbuotojai ateina anksti ryte, iki kliento darbo valandų, kiti leidžia tvarkyti jų darbo metu, o treti – vakarais. Kai kurioms įmonėms teikiame ir budinčios valytojos paslaugas. Valytojas budėdamas atlieka visus reikiamus darbus, įskaitant dozatorių papildymą ar nenumatytų įvykių, tokių kaip dūžiai, valymą. Dalis valytojų dirba su plovimo mašinomis.

TOP CLEAN įmonė nuolat ieško tvarkingų, atsakingų ir darbščių žmonių. Ne visada greitai pavyksta rasti dėl tokių priežasčių kaip: objektai nutolę nuo gyvenamosios vietos, nepatogaus privažiavimo, kai kurie žmonės nenori dirbti prie klientų ar budėti prekybos centre, kai ten vaikšto lankytojai. Personalo skyrius susiduria su dideliu iššūkiu suderinti kliento, darbuotojo ir įmonės poreikius atitinkančias sąlygas.

VALYTOJAS AR PATALPŲ TVARKYTOJAS?

Yra žmonių, kuriems valytojo darbas yra gėdingas ir siūlo šią profesiją keisti. TOP CLEAN įmonė taip pat diskutavo šiuo klausimu ir nutarė nekeisti pareigų nei į patalpų tvarkytojas, nei į švaros fėjas. Mūsų kiekviena valytoja rūpinasi patalpų tvarka ir yra tikra švaros fėja, bei nejaučia gėdos nes žino, koks šis darbas yra atsakingas ir reikalingas. Visi darbai yra svarbūs, svarbiausia dirbti su meile ir gerai atlikti savo darbą. 

MOBILŪS VALYTOJAI

Top clean įmonėje dirba ir mobilūs valytojai, kurie vairuoja įmonės automobilį ir važiuoja po skirtingus objektus bei atlieka suplanuotus darbus pagal kliento poreikius.

TVARKINGA APLINKA – KIEMSARGIO DARBAS

Jei pastato viduje darbuojasi valytojai, tai aplink jį, kieme ir parkinge tvarką prižiūri kiemsargiai.   Šluoti, surinkti šiukšles, valyti sniegą – pagrindiniai jų darbai.

Kiekvienas valytojas ir kiemsargis gauna įmonės aprangą ir avalynę, todėl ir gerai atliktas darbas, ir apranga reprezentuoja TOP CLEAN įmonę.

Valytojo priemonės
Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną