Kalbiname darbuotojus

Kokybės inspektorės

Darbuotojus objekte apmoko ir valymo kokybę tikrina paslaugos kokybės inspektorės. Jos sprendžia iškilusias problemas ir pirmosios išgirsta kliento pageidavimus, dirba susiklosčius nestandartinėms situacijoms. Koks yra kokybės inspektorės darbas? Apie tai papasakoti sutiko Jolanta Baslyk ir Renata Vaitkuvienė.

Renata ir Jolanta, trumpai prisistatykite.


R: Dirbu įmonėje jau 11 metų. Per 11 metų turėjau daug visko, pradėjau nuo valytojos ir keliavau karjeros laiptais. Dirbau spec. darbų operatore, o dabar kokybės inspektore.
J: Dirbu jau 19 metų, iš karto pradėjau dirbti kokybės inspektore.


Kas jus motyvuoja šiame darbe?


R: Man šis darbas patinka, nes įvairus darbo grafikas, kaip aš sakau nėra „ofisinis“ nuo 8 iki 17 val. Tu pats gali susiplanuoti savo darbo valandas, kur ir kada važiuosi ir ką tikrinsi. Dar patinka, kad atostogos visada ir būna atostogos – kolegės pilnai pavaduoja.
J: Man irgi patinka, kad galiu pati susiplanuoti savo darbo grafiką. Kaip ir sakė Renata, man taip pat svarbu stabilumas, laiku mokamas atlyginimas, yra duotas automobilis, su kuriuo važiuojam į visus objektus.


Su kokiais iššūkiais susiduriate?


J,R:
Pagrindinė problema- žmonių trūkumas ir sunkiausia buvo, kai mus visus užklupo pandemija ir labai trūko darbuotojų.


Kodėl dirbate UAB „Top Clean“?


J:
Man patinka, kad pati galiu planuoti darbo dieną, stabilus, laiku mokamas atlyginimas. Čia dirbdama išmokau bendrauti su skirtingais žmonėmis. Kartu ir daugiau sužinojau apie valymą. Atėjusi į valymo kompaniją prieš 19 metų, aš vienaip žiūrėjau į visą valymo eigą, o metams bėgant ėmiau visai kitaip žiūrėti į reikalavimus valymui.


Kaip atrodo jūsų darbo diena?


R
: Nuo 6 val. atvažiuoju į objektą ir žiūriu pagal situaciją. Jei viskas gerai, visi darbo vietose, pasižiūriu, kaip darbą atliko prieš tai dirbusieji. Aš dirbu su specifiniais objektais, tai privalau patikrinti, ar yra užpildyti žurnalai. Tai atima nemažai laiko. Paskui važiuoju į biurą ir atlieku darbus, kurie turi būti atlikti- užsakinėju prekes, atsakinėju į laiškus, darbuotojų grafikai turi būti padaryti iki mėnesio vidurio, suskaičiuotos papildomos valandos, kiek dirbo mano darbuotojai. Tokie mano pagrindiniai darbai.


J: Darbą pradedu gana anksti, 5.30 val. Taip anksti todėl, nes mano objektai pagrinde yra ofisai ir klientai ateina į darbą nuo 8 – 9 val. į darbą ir iki tos valandos reikia patikrinti, ką atliko valytojos vakare. Paskui važiuoju į ofisą, kur laukia einamieji darbai prie kompiuterio. Jei yra kokios problemos, reikia jas spręsti, tada važiuoju pas klientus.


Kokių asmeninių savybių reikia inspektorės darbe?


R
: Turi labai norėti bendrauti, psichologinė stipri pusė, nes visokių yra žmonių, su visokiom užgaidom – tiek klientų, tiek darbuotojų.


O jei nepavyksta išspręsti problemos pačioms?


R
: Pirmiausia visada bandau išspręsti pati, bet jeigu nepavyksta, tai kreipiuosi pagalbos į koleges arba vadovė visada padeda. Būna, kad tenka pagalbos ieškoti ir pas aukštesnius vadovus, bet tikrai manęs nepalieka vienos.


Jei nepavyksta kažko išvalyti?


J:
Aš kreipiuosi į tiekėją, atvažiuoja į objektą ir pataria, bandom kartu valyti.
Visada pagelbėja surasti priemonę, kuri gali išvalyti.

Ar rekomenduotumėte savo darbą draugui?


R:
Darbas yra įdomus, verta pabandyti. Nėra monotonijos – tai naują žmogų apmokyti, tai laiškus atsakyti.

Spec. darbų operatorius


Išgirdus ar darbo skelbime perskaičius pareigų pavadinimą, retas kuris žino, ką šie darbuotojai dirba. Mums papasakoti apie save ir savo darbą sutiko ilgametis mūsų įmonės Spec. darbų operatorius Ruslan Guseinov.

Trumpai prisistatyk ir papasakok, kaip suradai darbą Top Clean?

Per rekomendacijas atradau šią įmonę ir iki šiol, jau 18-us metus, esu sąžiningas, pareigingas bei ištikimas Top Clean darbuotojas.


Dirbi daug metų, nuo 2005-ųjų, kas tau patinka įmonėje?

Man patinka stabilumas, laiku mokamas atlyginimas, yra galimybė derinti atostogas pagal poreikį.

Pareigos vadinasi Spec. darbų operatorius ir sunku suprasti, ką šie darbuotojai daro. Papasakok, kokius darbus atlieki?

Atliekam daug bei skirtingo pobūdžio darbų, kurie susiję su patalpų priežiūra, valymu, taip pat su aplinkos priežiūra prie tam tikrų patalpų. Valom langus, valom po remonto, po statybų, baldus plaunam, grindis vaškuojam. Kaip jau minėjau, darbai labai skirtingi, visų ir neišvardinsi. Tenka sniego kasti, lapus grėbti, teritoriją sutvarkyti, jei taip pageidauja klientas. Kai tik pradedi dirbti, neturi patirties, tavęs nepalieka vieno, apmoko, paskiria kartu dirbti su patyrusiu kolega.


Kokie darbai patinka labiausiai?


Kiekvienam žmogui patinka mažiau dirbti, daugiau ilsėtis, tačiau darbas, susijęs su langų valymu man labiausiai teikia malonumą. Langų valyti kylam ir su specialia technika, bokšteliu. Darbas greitai kinta, keičiasi darbo aplinka dėl to nėra monotonijos, tenka per dieną pakeisti kelis darbo objektus.

Greit šventės, ko palinkėtum bendradarbiams ir visiems, kas skaitys naujienlaiškį?

Visiems savo kolegoms galiu palinkėti ištvermės, geranoriškumo, dažniau negailėkime kolegoms ištarti gerą žodį. Neskubėkime teisti, skubėkime suprasti. Užburiančio ir šviesaus Šv. Kalėdų stebuklo bei naujos patirties, žinių, energijos ir puikių veiklos rezultatų artėjančiais Naujaisiais 2023– aisiais metais ! – Ačiū už pokalbį

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną