Fasado valymas

Švarus ir švytintis pastatas traukia akį iš tolo. Fasadų valymas yra daugiau nei tik estetinė procedūra. Tai yra investicija į pastato ilgaamžiškumą ir vertę. Patyrusi Top Clean profesionalų komanda naudoja pažangias technologijas ir ekologiškas valymo priemones, kad pasiektų aukščiausią galimą rezultatą: nuplauna fasadą, pašalina bet kokius nešvarumus, kad  patalpų išorė atrodytų nepriekaištingai.

Fasado valymas

Rūpestis pastato išore užtikrina jo ilgaamžiškumą

Sakome, kad vidaus patalpos yra įmonės vizitinė kortelė, tačiau išorinis pastato vaizdas yra ne mažiau svarbus. Fasadą nuolat veikia aplinkos veiksniai, tokie kaip: drėgmė, saulė, neigiama temperatūra, todėl norint užtikrinti pastato ilgaamžiškumą, reikia jį valyti bent 1 kartą per metus. Reguliarus ir profesionalus fasadų valymas yra esminis pastato priežiūros elementas, kurio pagalba nuo fasado yra pašalinami lengvai ir sunkiai prieinamose vietose esantys nešvarumai. Valome įvairios tekstūros bei rūšies fasadus – tinkuotus, dažytus bei kitų tipų fasadus.

Fasadų valymo paslaugos metu, nuo pastatų yra pašalinamos:

– Dulkės ir purvas;

– Kerpės ir samanos;

– Kalkės ir rūdys;

– Pelėsis;

– Lietaus palikti ruožai ir kt.

Kokių pastatų fasadus valome? 

Fasadų valymo darbus atliekame jau ne vienerius metus. Mūsų noras – suteikti kliento lūkesčius atitinkančias kokybiškas valymo paslaugas. Tam, kad pasiektume geriausius rezultatus, pirmiausiai įvertiname, koks valymo būdas yra tinkamiausias fasadui. Dirbame ir aukštyje, valome įvairios paskirties ir skirtingų medžiagų, rūšių bei tekstūrų  pastatų fasadus – senos ir naujos statybos pastatų bei akmens masės plyteles. Be to, Top Clean komanda efektyviai ir saugiai valo pastatų stogus, taip užtikrindami visišką pastatų išorės švarą.

Fasado valymo kaina

Fasado valymo kaina priklauso nuo 3 dalykų:

1) Fasado dydžio – esant didesnei darbų apimčiai, reikia daugiau laiko, darbuotojų ir išteklių paslaugai atlikti;

2) Užterštumo – pelėsis bei kiti įsisenėję nešvarumai padidina valymo išlaidas;

3) Fasado tipas – sumūrytos plytos, dažytas ar tinkuotas fasadas pareikalaus vis kitokio plovimo būdo.

Top Clean įvertindami visas sąlygas bei aplinkybes paruošia pasiūlymą skirtą tik jums. Pasiūlyme tiksliai yra nurodomos valymo priemonės, vidutiniškas paslaugos atlikimo laikas bei kokios papildomas priemonės ar valymo metodai bus naudojami. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus ir poreikius yra parenkamas tinkamas valymo metodas – ar fasadas bus valomas aukšto slėgio vandeniu, ar cheminėmis medžiagomis. Esant poreikiui teikiamos fasadų valymo rekomendacijas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną