Daugiau dėmesio langams

Švarūs langai – tai sunkus darbas ir nuolatinis procesas. Svarbu, kad neliktų ruožų, stiklas spindėtų, rėmas būtų švarus. Galbūt yra žmonių, kurie dar valo langus naudodami laikraščius, tačiau mes, patyrę langų valymo specialistai Vilniuje, žinome, kad tai gali pakenkti langams ir juos subraižyti. Kitaip nei mikropluošto šluostės, kurios nepažeidžia paviršiaus. TOP CLEAN puikiai apmokyti darbuotojai atsiveža visas reikalingas priemones – šluostes, valikius ir kt. reikalingą įrangą. 

Top Clean langu valymas

LANGŲ VALYMAS VILNIUJE PO STATYBŲ

Įprasto periodinio langų valymo metu galite susidurti su iššūkiais, o valant po statybų ar remonto darbų – tai dar nemalonesnis užsiėmimas. Kartais statybininkai nesistengia apsaugoti langų, sienų, grindų, todėl daug statybinių medžiagų patenka ant įvairių paviršių. Tokiu atveju jums prireiks profesionalios TOP CLEAN valymo komandos, kuriai ši misija yra įgyvendinama ir įprasta. Mūsų darbuotojų komanda atvyksta valyti langų Vilniuje puikiai tam pasiruošusi, atsiveža valiklius ir inventorių. Labai svarbu dirbti su pirštinėmis ir apsaugoti rankų odą nuo pažeidimų. 

PASIRUOŠIMAS LABAI SVARBUS

Kad langų valymas vyktų sklandžiai spec. darbuotojų komanda Vilniuje kiekvienu atveju įvertina, kokių priemonių ar įrangos reikės. Vertina kiekvieną situaciją, atidžiai planuoja darbus prieš atvykstant valyti langus. Tai apima reikiamų priemonių ir įrangos paruošimą bei maršrutų planavimą, užtikrinant optimalų darbo efektyvumą.

3 SVARBŪS PATARIMAI

1) Nuplaukite dulkes nuo langų.

2) Nuvalykite paviršių specialiomis priemonėmis ir tada nepamirškite nuplauti vandeniu. Šis punktas itin aktualus valant langus Vilniuje po remonto.

3) Atidžiai rinkitės su kuo nuvalyti nešvarumus, ypač iš langų kampų ar rėmų. Aštrūs daiktai nepataisomai juos sugadins.

Langų valymui Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose rekomenduojame rinktis mūsų valymo įmonę. Gali atrodyti, kad patiems tai padaryti bus pigiau bet tai netiesa. Dažnai perkama daug įvairių valiklių ar kelių rūšių šluosčių, kurios yra nepanaudojamos. TOP CLEAN darbuotojai atvyks turėdami viską ko reikia, o mūsų  patirtis leidžia langus išvalyti greitai ir kokybiškai.

Top Clean langu valymas
Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną