Ar žinote, ką reikėtų valyti kiekvieną savaitę?

Švarus ofisas labai svarbus dirbančiųjų nuotaikai ir darbo efektyvumui. Reguliari ir kruopšti biuro priežiūra padeda išlaikyti sveiką aplinką, mažina streso lygį ir didina darbuotojų produktyvumą. Top Clean visada sudaro darbo planą kiekvienam biurui, atsižvelgdama į konkrečius poreikius ir darbo aplinką. Tačiau jei dar tik svarstote apie sutartį su valymo įmone, norėtume priminti dalykus, kuriuos reikia valyti dažniau. Šie objektai ir paviršiai reikalauja ypatingo dėmesio.

Valymo paslaugos

Išskyrėme 5 vietas, kurioms reikalinga ypatinga priežiūra. Rekomenduojame jas valyti 1 kartą per savaitę.

1. Telefonų ekranai

Jei reikėtų atspėti, kuri vieta biure yra nešvariausia, vargu ar kas iškart išskirtų telefonų ekranus. Tačiau per dieną ant telefono susikaupia daug dulkių, makiažo likučių, bakterijų, kitų nešvarumų. Telefoną mes nuolat liečiame rankomis ir dedame prie veido, todėl jis tampa puikia terpe daugintis mikrobams.  Siekiant išvengti odos problemų ir infekcijų, būtina reguliariai valyti telefonų ekranus su švaria šluoste ir dezinfekuoti specialiomis priemonėmis. Nuolatinė telefonų priežiūra užtikrins švarą ir higieną darbo vietoje, mažinant bakterijų plitimą.

2. Šaldytuvas

Šiuolaikinis ofisas neįsivaizduojamas be šaldytuvo. Darbuotojai dažnai  atsineša maistą dėžutėse, jas iki pietų laiko šaldytuve. Pienas kavai, užkandžiai ar net vasaros skanėstas – ledai yra laikomi šaldytuve. Tačiau kartais užkandžiai lieka nepastebėti ir ilgainiui sugenda, sukeldami nemalonius kvapus. Siekiant išvengti šių problemų ir užtikrinti šaldytuvo švarą, būtina kartą per savaitę patikrinti ir išmesti pasibaigusio galiojimo valgius, išvalyti trupinius ar maisto likučius. Reguliari šaldytuvo priežiūra ne tik padės išvengti nemalonių kvapų, bet ir užtikrins higienišką aplinką biure.

3. Šiukšlių dėžė ir aplink ją

Daugelis ištuština šiukšliadėžę kiekvieną dieną, o bent kartą per savaitę būtina išvalyti ją kruopščiau. Tačiau svarbu nepamiršti išvalyti ir šiukšliadėžės vidaus, nes maišelis gali prakiurti, o atliekos prilašėti aplink. Be to, nesėkmingai pataikius metimą į šiukšliadėžę, atliekos gali patekti ant grindų. Vasarą taip pat gali atsirasti nemalonių kvapų. Siekiant išlaikyti švarą ir higieną, svarbu su paviršių valikliu pravalyti visą šiukšliadėžės vidų, išorę ir grindis aplink.

4. Vidinė langų pusė

Langų valymas iš vidaus yra greitas ir paprastas darbas, nereikalaujantis ypatingo pasiruošimo. Naudojant langų valiklį ir šluostę, rezultatą pajusite akimirksniu. Vidinėje langų pusėje lieka pirštų atspaudai, purvas ant rėmo ar lango rankenos. Nuvalius langus iš vidaus, jie vėl spindi švara, suteikdami biurui gaivumo ir tvarkos įspūdį.  Reguliari langų priežiūra ne tik gerina estetinį vaizdą, bet ir užtikrina švarą darbo aplinkoje, todėl verta skirti laiko šiam darbui bent kartą per savaitę.

5. Po stalu

Stalo viršus nuvalytas, bet  kas dedasi po stalu? Paprastai stalviršio apačia būna dulkėta, atsiranda voratinklių, o ant grindų lieka žymės nuo kėdės ir batų. Dažnai vietai po stalu neskiriame tiek dėmesio kiek stalo išorei. Todėl dažnu atveju ten galima rasti ir trupinių, dulkių, o ypač jų daug susikaupia ant po stalu kabančių laidų.  Vietos po stalu priežiūra padės išlaikyti švarą biure, todėl verta skirti dėmesio šiam svarbiam, tačiau dažnai pamirštamam kampeliui.

Jeigu  reikia pagalbos kassavaitiniam valymui, susisiekite tel. +370 60026044 jau dabar ir pasikalbėkime. Pasirašius patalpų valymo sutartį suTop Clean, jums neskaudės galva dėl vietų, kurias reikia valyti kartą per savaitę.

biuro valymas
Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną