Kuo ypatingi nano produktai

Norėtume jums papasakoti apie valymo priemones, sukurtas nanotechnologijų ( nano – išvertus iš graikų kalbos reiškia mažas). Sakoma, kad ši technologija yra pasiskolinta iš gamtos – vadinamasis lotoso efektas (kuris turi natūralų apsivalymo mechanizmą). Nano srities mokslininkams kilo mintis pabandyti sukurti dirbtinę dangą, kurios struktūra būtų analogiška lotoso lapams. Šiam tikslui jie pasitelkė nanodaleles, kurios pasklinda paviršiuje. Nanodangos jungianti medžiaga yra vanduo arba alkoholis, kuris, padengus paviršių, išgaruoja. Nano dalelių dėka paviršius pasidengia apsauginiu sluoksniu, bet kartu išlaiko ir oro pralaidumą. Todėl apsaugo paviršių nuo vandens ir nuo nešvarumų.
Nanodalelėmis padengti paviršiai yra atsparūs riebioms medžiagoms, vandeniui ir rūgštims. Jie yra daug lengviau valomi, nes sąveikaudami su vandeniu nusivalo patys. Paviršiai lieka apsaugoti ilgesnį laiką nematoma ir nekenksminga danga, apsaugoti nuo UV spindulių, labiau atsparūs pelėsiams ir bakterijoms. Nano produktus naudoti galima labai plačiai: medienai, akmeniui, betonui, tekstilei, odai, metalui, stogo dangai, automobilių priežiūrai, lakuotiems paviršiams, stiklui ir veidrodžiams ir kt.

Top Clean teikiamos valymo paslaugos: Patalpų valymas, Langų valymas, Postatybinis valymas bei kitas papildomas paslaugas.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną