Leidinys darbuotojams

Mieli darbuotojai, kasdieną darbe susiduriame su daugeliu iššūkių, tačiau visi kartu galime rasti būdų juos įveikti. Ačiū visiems už nuoširdų darbą, atsakingumą ir profesionalumą, norą tobulėti. Linkime visiems mūsų darbuotojams ir klientams gražios, saulėtos vasaros, smagių atostogų, turiningai pailsėti ir vėl kibti į darbus. Nuo šiol vieną kartą per ketvirtį aplankysime Jus visus pristatydami įmonės naujienas, aktualijas ir darbuotojų istorijas.


Jei norite pasidalinti savo istorija – susisiekite tel.: 860026044


Administratorė Reda Stanišauskienė


Kalbiname Ivan Tamaševič


Nors jau galėtų ramiai leisti laiką namie mėgaujantis užtarnautu poilsiu, Ivanas skuba į darbą mūsų įmonėje. Labai gerai apie jį atsiliepia ir objekto vadovė, ir kolegos, visi džiaugiamės Ivano geru darbu, ūkiškumu ir noru padėti bendradarbiams. Paprašius prisistatyti, Ivanas pasakoja, kad mūsų įmonėje pradėjo dirbti jau prieš 11 metų. Iš pradžių dirbo kitame prekybos centre, o dabar jau trejus metus “Panoramoje”. Kaip pats sako, sveikata ir metai nebe tie, bet stengiasi kaip galėdamas, o ir valdžia priekaištų neturi, šypteli Ivanas, vadinasi, viskas gerai. Kaip minėjome, bendradarbiai labai vertina Ivaną ir jo patarimus, tai ir Ivanas kolektyvui negaili gerų žodžių. Sako, kad kai kyla problemos, visada pasikalba tarpusavy ir pasitaria, kaip padaryti geriau, padeda naujiems bendradarbiams.


Paklaustas, ar sunku dirbti su didele plovimo mašina, Ivanas pasakoja, kad jam tai nėra sunku, nes yra dirbęs su galinga technika. Savo darbo karjerą pradėjo dirbdamas traktoristu-mašinistu ir vairavo įvairią techniką, vėliau 30 metų darbavosi statybose, o paskui jau atėjo į UAB “Top Clean“. Viename iš prekybos centrų plovė parkingą su „Dulevo“ mašina, dabar su ja dirba pagal atskirus užsakymus, o nuolat plauna prekybos centrą „Panorama“ su plovimo mašina. Kai paklausėme, kuo patinka darbas mūsų įmonėje, Ivanas pasakoja, kad žmonėms labai visada patinka, kad alga laiku. Per tiek metų nėra buvę, kad laiku negautų sutarto avanso ar atlyginimo, o čia svarbus dalykas. Sako dirba, stengiasi, jei kas neaišku, visada pagalbos sulaukia. Ir šypteli, kad jau pensijoj ir jei jam būtų blogai darbe, tai tikrai galėtų ir nebedirbti. Ivanas mėgsta pastovumą – UAB “Top Clean” tik ketvirta darbovietė per gyvenimą.


Ačiū Ivanui už lojalumą, gerai atliekamą darbą ir kad sutiko apie tai pasikalbėti.


Joninės – viena gražiausių vasaros švenčių! Sveikiname visas Janinas, Jones, Jonus ir Ivanus.Kalbiname Valentiną Pukšto-Trumpai papasakokite apie save.

-Esu Valentina Pukšto, “Top Clean” vyr. valytoja. Dirbu jau 4 metus, prekybos centre “Panorama”. Man patinka mano darbas – nors nėra lengva, dirbti reikia visur, bet tiek grafikas man tinkantis, tiek atlyginimas geras, tiek kolektyvas draugiškas. Jaučiu, kad čia mano vieta.


-Kaip atrodo Jūsų darbo diena, nes palaikyti švarą ir tvarką dideliame prekybos centre, kur nuolat pilna lankytojų – nemažas iššūkis.

-Oi, sunku pasakyti. Visko būna, visko gali būti, kiekviena diena skirtinga. Tai kas susirgo, tai kas neatėjo, o darbą atlikti tai reikia bet kokiu atveju – prekybos centras turi būt švarus ir tvarkingas. Sunkiau buvo karantino metu, dabar sukamės, padedame valytojoms, apmokome pavaduojančius žmones ir pavyksta.


-Šiame objekte iš viso dirba nemažai “Top Clean” darbuotojų. Kaip sekasi dirbti komandoje?

-Turiu pasakyti didelę padėką savo vadovei Valentinai Junevič, nes jos dėka laikosi mūsų darbo sistema ir planas, ji tvirtai prižiūri tvarką, išmano savo darbą – pataria ir padeda, kai prireikia. Ir labai svarbu kolektyvas: yra labai daug valytojų, kurios gerai, atsakingai dirba; yra ir tokių kur nenori dirbt, tik gauti atlyginimą, bet jos ilgai neužsibūna pas mus. Didelė padėka mano kolegoms: Galinai Ivaškevič, ji jau daug metų pas mus dirba. Kai aš pradėjau dirbti prieš keturis metus, ji jau dirbo čia. Ivan Tamaševič – puikiai valdantis plovimo mašiną, draugiškas ir patariantis. Svetlana Šimonienė – puiki kolegė, visada pavyksta susitarti ir susiderinti.


Kodėl pasirinkote “Top Clean” įmonę?

-Apsistojau pastaruosius 4 metus “Top Clean”, nes man patinka čia dirbti. Visur sunku dirbti, niekur nėra lengva. Prieš tai dirbau keliose valymo įmonėse, bet kažkaip netiko, ne man buvo. O čia ir kolektyvas, ir vadovė palaiko. Kas dėl atlyginimo, tai visada laiku mokama, papildomas darbas visada pas mus yra apmokėtas. Tik reik noro dirbti ir galima uždirbti. Nesakykit, kad valymuose nemoka. Moka, tik reikia dirbt.


Ačiū jums už pokalbį.


Patarimai, kaip dirbti vasarą:


• Apsirenkite lengvais ir šviesiais rūbais, kurie yra natūralaus pluošto ir lengvai praleidžia orą;

• Dirbdami saulėje dėvėkite galvos apdangalą – kepurę su snapeliu;

• Dirbdami karštyje darykite pertraukėles, kurių metu galėtumėte atsivėsinti;

• Dažnai gerkite vandenį;

• Nevartokite alkoholio ir kofeino turinčių gėrimų;

• Stebėkite savo ir kolegų savijautą;

• Nutikus nelaimei – suteikite pirmąją pagalbą.

Susisiekite su mumis
Pildyti klausimyną